Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Імунодепресанти

Імунодепресанти (або імуносупресори) — група препаратів, що застосовуються для пригнічення імунних реакцій організму. Найчастіше дані препарати застосовують у хірургії при пересадці (трансплантації) органів. В залежності від дії на імунітет імунодепресанти поділяють на такі групи: препарати, що повністю пригнічують імунітет (діють на всі типи імунних клітин); селективні імунодепресанти (діють на окремі типи клітин); препарати з протизапальною дією. До імунодепресантів належать глюкокортикостероїди, циклоспорин-А, цитотоксичні засоби (алкілуючі (мієлосан, циклофосфан); антиметаболіти (азатіоприн, меркаптопурин); деякі антибіотики (актиноміцин С).

На нашому сайті Ви можете замовити найсучасніші імунодепресанти.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com