Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Про нас

Сервіс «ФармаХелп» надає унікальні інформаційні послуги для кінцевих споживачів в пошуку лікарських засобів на фармацевтичних ринках з придбання та доставки різних лікарських препаратів (для особистого користування) з максимально низькою ціною і достовірними термінами придатності, відповідними нормативами і правилами та умовами зберігання і транспортування. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними постачальниками, що дозволяє зробити лікування найтяжчих захворювань безпечним і більш доступним для населення, а отже, Фарма Хелп є соціально спрямованим сервісом.

Ви можете отримати необхідний Вам препарат самостійно або, за Вашим дорученням (у письмовій формі або по телефону, або за допомогою мережі інтернет). Ми здійснимо доставку лікарських засобів у термін від декількох годин до 3-х днів (залежно від доступності того чи іншого препарату на фармацевтичному ринку і віддаленості нашого потенційного постачальника) з моменту подачі заявки клієнта силами кур'єрів, а також будь-якими перевізниками, офіційно представленими на території України.

Форма оплати наших послуг: оплата за фактом отримання, накладений платіж на суму замовленого лікарського засобу на момент замовлення.

При отриманні лікарського засобу, Ви маєте повне право перевірити відповідність повної торговельної назви, діючої речовини, дозування, терміну придатності і суму замовлення і тільки після цього оплачувати у встановленій формі грошові кошти та підписувати відповідні документи про надання послуги нами в повному обсязі.

ПАМ'ЯТАЙТЕ - ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ ЦЕ ВИСОКОАКТИВНІ РЕЧОВИНИ, ЯКІ МОЖУТЬ ЗАПОДІЯТИ ШКОДУ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю ПРИ НЕПРАВИЛЬНОМУ ЗАСТОСУВАННІ.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ- ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я! ПРИЙМАЙТЕ ЛІКИ ТІЛЬКИ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЛІКАРЯ!

МИ НЕ НАДАЄМО ПОСЛУГИ З ДОСТАВКИ НАРКОТИЧНИХ, ОТРУЙНИХ І ІНШИХ СИЛЬНОДІЮЧИХ ПРЕПАРАТІВ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ПРЕДМЕТНО КІЛЬКІСНОМУ ОБЛІКУ.

БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я!

З ПОВАГОЮ, КОЛЕКТИВ СЕРВІСУ ФАРМА ХЕЛП.

Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com