Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Анестезуючі засоби

Анестезуючі засоби — речовини, що здатні (зворотньо) блокувати нервові закінчення (в зоні їхньої дії), викликаючи знеболення. В залежності від механізму дії анестетики ділять на дві групи : для наркозу (наркозні засоби) та місцевого знеболення (місцеві анестетики). Місцеві анестетики діють в обмеженій ділянці, блокуючи провідність нервового волокна (взаємодіючи з мембраною клітин), якщо були введені поблизу нього в достатній кількості (провідникова анестезія). Усі місцеві анестетики поділяються на дві великі групи: амідні та ефірні.

На нашому сайті Ви можете купити найсучасніші анестетики.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com