Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Антибіотики

Антибіотики (з др.-грец. ἀντί — проти + βίος — життя) — речовини природного або штучного (напівсинтетичні) походження, що мають здатність пригнічувати ріст живих клітин (здебільшого прокаріот). Антибіотики природного походження продукуються грибами (актиноміцетами) та бактеріями. Повністю синтетичні препарати, що не мають природних аналогів, але мають схожу дію, прийнято називати антибактеріальними хіміопрепаратами (наприклад, сульфаніламіди). Деякі антибіотики використовують при лікуванні онкозахворювань в якості цитостатичних препаратів. Антибіотики не застосовують для лікування вірусних інфекцій, оскільки вони не діють на віруси.

На нашому сайті Ви можете замовити найсучасніші антибіотики.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com