Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Діабет

Цукровий діабет — група хронічних ендокринних захворювань, що характеризуються порушенням обміну речовин. Цукровий діабет виникає внаслідок недостатньої кількості гормону інсуліну, через що у хворих розвивається гіперглікемія (підвищення рівня глюкози в крові). Раніше виділяли два типи цукрового діабету, а з 1999 року (згідно класифікації ВООЗ) виділяють: цукровий діабет 1 типу, цукровий діабет 2 типу, цукровий діабет вагітних та “інші специфічні типи цукрового діабету”.

Лікування цукрового діабету передбачає сувору дієту, використання інсуліну і цукрознижувальних препаратів (які використовують для лікування хворих цукровим діабетом 2-го типу). За механізмом дії та складом ці препарати для лікування цукрового діабету поділяють на сульфаніламідні та бігуаніди.

На нашому сайті Ви можете замовити найсучасніші цукрознижувальні препарати.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com