Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Гінекологія

Жіночий організм дуже відрізняється від чоловічого і має цілий ряд особливостей та специфічних захворювань, тому у медицині виокремилась окрема галузь (гінекологія), що вивчає хвороби жіночої репродуктивної системи. Ці хвороби можна поділити на такі групи: захворювання, що мають запальний характер (найчастіше їх причиною виступають патогенні мікроогранізми); порушення місячного циклу; порушення роботи ендокринної системи; пухлинні захворювання. Відповідно, для лікування цих порушень використовуються гінекологічні препарати для відновлення та підтримання нормальної мікрофлори, антисептики та гормональні препарати, які можна замовити на нашому сайті.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com