Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Гепатопротектори

Для захисту клітин печінки від впливу шкідливих факторів (в тому числі лікарських препаратів) застосовують лікарські препарати - гепатопротектори (грец. hepar — печінка + лат. protector — захисник). Гепатопротектори мають здатність підвищувати стійкість клітин та сприяють відновленню їх функцій. Г. бувають рослинного та тваринного походження, синтетичні та природні (гомеопатичні). Гепатопротектори мають антиоксидантну та мембраностабілізуючу дію. Антиоксидантна дія проявляється в інгібуванні поцесів вільнорадикальної деструкції гепатоцитів, а мембраностабілізуюча — зменшенні явищ цитолізу.

На нашому сайті Ви можете замовити найсучасніші Гепатопротектори.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com