Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Контрацепція

За механізмом дії розрізняють такі види контрацепції: бар’єрні контрацептиви; природні методи; внутрішньоматкові контрацептиви; гормональна контрацепція; метод лактаційної аменореї; стерилізація. Найбільш ефективними методами вважаються гормональні методи контрацепції. Гормональні протизаплідні засоби пригнічують овуляцію. До гормональних контрацептивів відносяться: оральні контрацептиви ( протизаплідні таблетки, міні - пили ), шкірні пластирі , ін'єкції та вагінальні кільця, які Ви можете знайти на нашому сайті.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com