Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Лікування геморою

Геморой належить до захворювань системи кровообігу прямої кишки. Причинами виникнення геморою можуть бути : запор; спадковість; вагітність (і пологи); малорухливий спосіб життя; піднімання великих вантажів; неправильне харчування (зловживання гострими стравами і мала кількість клітковини). Розрізняють три види геморою : внутрішній, зовнішній та комбінований. На різних стадіях хвороби застосовують різні методи лікування (різні препарати від геморою). Медикаментозна (консервативна) терапія гострого і хронічного геморою має на меті запобігти ускладненням, профілактику загострень, передопераційну підготовку та післяоперційну реабілітацію.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com