Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Опорно-руховий апарат

У сучасному світі захворювання опорно-рухового апарату входять у трійку найпоширеніших. Згідно статистики, майже 2/3 населення планети страждають від захворювань хребта чи суглобів. Нехтування або неправильне лікування можуть за короткий час перетворити здорову людину на інваліда. Найпоширенішими захворюваннями опорно-рухового апарату є: ревматизм; артрит; адгезивний капсуліт; хвороба Бехтерева; плоскостопість; викривлення і дегенеративна патологія хребта; остеохондроз; грижа міжхребцевих дисків та остеопороз. ФармаХелп пропонує Вам широкий вибір сучасних препаратів для лікування хвороб опорно-рухового апарату.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com