Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Протипаркінсонічні засоби

Протипаркінсонічні засоби — лікарські препарати, що використовуються при лікуванні хвороби Паркінсона та гіперкінезів. При хворобі Паркінсона порушуються рухові та психічні функції через дисбаланс між дофамінергічною і глутаматергічною системами. Лікування спрямоване на відновлення динамічної рівноваги між медіаторними системами мозку. Для лікування хвороби Паркінсона застосовують : препарати, що мають здатність підвищувати активність дофамінергічної системи (наприклад, леводопа, наком) та препарати, які пригнічують глутаматергічні (мідантан) і холінергічну системи мозку (циклодол).

ФармаХелп пропонує Вам широкий вибір сучасних препаратів для лікування хвороби Паркінсона та інших гіперкінезів.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com