Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Сечогінні засоби

Сечогінні засоби (або діуретики) — лікарські препарати різної хімічної природи, які сприяють виділенню сечі організмом (виводячи надлишок води та електролітів), усуваючи, таким чином, набряки різного походження. Крім цього, під впливом сечогінних препаратів знижується артеріальний тиск, у зв'язку із виділенням з організму іонів натрію та води. За силою дії (іншими словами — за здатністю гальмувати реабсорбцію Na+ у ниркових канальцях) сечогінні засоби поділяють на : сильні (ті, що здані гальмувати реабсорбцію на 10-20%); середньої дії (5-8%) та слабкі (3-5%). За тривалістю дії діуретики поділяють на препарати екстреної, середньої та повільної дії.

ФармаХелп пропонує Вам широкий вибір сучасних сечогінних препаратів.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com