Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Стоматологія

У ротовій порожнині, найчастіше, виникають проблеми зумовлені травмами та збудниками інфекційних хвороб. А тому препарати, які застосовують у стоматології, можна поділити на кілька категорій: анестетики (препарати, що застосовуються для місцевої анестезії); препарати для детоксикації (речовини, що мають здатність абсорбувати токсини); препарати, які мають бактеріостатичну та бактерицидну дію. До останньої групи входять антисептики (наприклад, спирт, фурацилін, тощо), протимікробні препарати (антибіотики та сульфаніламідні препарати), дезінфікуючі речовини.

На нашому сайті Ви можете знайти найсучасніші стоматогічні препарати.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com