Зв'язок з оператором
з 9.00-19.00

+38 (098) 098-53-59
+38 (067) 990-17-70
RussianUkrainian (UA)

Вакцини

Вакцини (від лат. vacca — корова) — препарати, що застосовуються для створення активного імунітету, проти певних збудників. Першу вакцинацію (проти натуральної віспи) здійснив англійський лікар Е.Дженер у 1796 році.

Сучасні вакцини виготовляють з мікроорганізмів (вбитих або ослаблених), продуктів їхньої життєдіяльності або їхніх антигенів отриманих хімічним шляхом, тому вакцини поділяються на : цільномікробні або цільновіріонні (ті, що складаються з цілісні бактерії або віруси); - хімічні вакцини (містять продукти життєдіяльності мікроорганізму, наприклад, анатоксини); генно-інженерні вакцини (містять продукти експресії окремих генів); химерні, або векторні вакцини (у нешкідливий мікроорганізм вбудований ген, що контролює синтез протективного білка); синтетичні вакцини (у яких іммуногеном виступає хімічний аналог протективного білка).

На нашому сайті Ви можете замовити найсучасніші вакцини.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
* Опис представлено з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і доз застосування визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для вашого здоров'я.
** Кольори і відтінки зображення товарів на сайті можуть не відповідати реальним. Виробник має право змінювати дизайн упаковки, комплектацію без повідомлення кінцевого споживача. Фарма Хелп не несе відповідальності за такі зміни.
Новинки

Powered by Ext-Joom.com

Акції

Powered by Ext-Joom.com

Топ продаж

Powered by Ext-Joom.com